Naši partneři

POZOR - od 1.1.2018 změna otvírací doby: PO-PÁ 13:30 - 17:30

AWIS - nabízíme špičkové pokladny a pokladní systémy pro všechny druhy prodejních činností v kompletně české prostředí s možností nasazení slovenské, ruské a anglické verze systému. Pokladní systém je vhodní například pro pro restaurace, obchody, kavárny, trafiky, rychlé občerstvení, hotely, penziony a další gastronomická zařízení. Pro ubytovací zařízení nabízíme také náš moderní hotelový software a rezervační systém, který obsahuje mnoho pokročilých funkcí pro řízení a správu ubytovacího procesu.

AWIS - prodáváme nejmodernější technologie v oblasti pokladních systémů, a to především registrační a dotykové pokladny pro restaurace, obchody, supermarkety a sítě obchodů s jakýmkoliv zaměřením na sortiment nebo služby. Pokladny obsahují náš pokladní software s desítkami velmi pokročilých funkcí, jež umožňuje provoz v českém, slovenském, ruském a anglickém jazyce.

AWIS - pokladny a pokladní systémy můžete u nás koupit také prostřednictvím eshopu. Nabízíme široký výběr nejen pokladního softwaru, ale také hardwaru, jakou jsou dotykové monitory, tiskárny účtenek a další příslušenství.

CRM & ERP UniQ - český manažerský informační systém pro firmy a podnikatele od 5 do 50 zaměstnanců. UniQ je také ekonomický systém, který zastává úlohu komplexního řešení firemní agendy. Mezi tyto agendy patří například účetnictví, fakturace, mzdy, skladové hospodářství a evidence, objednávky, výroba, prodej či CRM aj.

AWIS - společnost zaměřující se na pokladny a pokladní systémy, služby v oblasti internetu a programování zakázkového softwaru, správa nemovitostí a budov včetně kompletních úklidových služeb.

Digito.cz - zvyšte zisk z vašeho podnikání na internetu a využijte specialistu na internetový marketing. Postavíme pro váš internetový záměr detailní projektový návrh, podle kterého pak budeme realizovat jednotlivé marketingové kroky. Jedním z nich může být například SEO - optimalizace webu pro vyhledávače.